Flota

Naszą flotę tworzy specjalistyczny sprzęt przystosowany do holowania, usprawniania, wyciągania spoza terenu jezdni i stawiania na koła samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, TIR-ów autobusów oraz wózków widłowych i maszyn.

Renault Master

Renault Master wyposażony w platformę stałą aluminiową, przeznaczony do holowania samochodów osobowych i motocykli.

Ford Transit

Ford Transit wyposażony w platformę uchylną aluminiową, przeznaczony do transportu samochodów osobowych i motocykli.

Mercedes Atego 815

Mercedes Atego 815 wyposażony w platformę hydrauliczną oraz widły holownicze, przeznaczony do holowania samochodów osobowych i dostawczych.

Mercedes Atego 818

Mercedes Atego 818 wyposażony w platformę hydrauliczną oraz widły holownicze, przeznaczony do holowania samochodów osobowych i dostawczych.

Mercedes Atego 1223

Mercedes Atego 1223 wyposażony w platformę stałą, do przewozu osobowych, dostawczych, koparek, ładowarek itd.

MAN TGA

MAN TGA ciężki holownik wykorzystywany w ratownictwie drogowym przeznaczony do wyciągania oraz holowania samochodów ciężarowych i autobusów. Wyposażony w wysięgnik holowniczy i 2 wciągarki hydrauliczne.

RENAULT PREMIUM

RENAULT PREMIUM przeznaczony do holowania samochodów dostawczych i ciężarowych, wyposażony w wysięgnik holowniczy i wciągarkę hydrauliczną.  Wypinana zabudowa umożliwia również odholowanie naczep i przyczep.

VW Caddy

VW Caddy – mobilny warsztat do dokonywania napraw na drodze.

VW T5

VW T5 – przeznaczony do przewozu osób. Podczepienie przyczepy specjalnej uchylnej wyposażonej we wciągarkę elektryczną umożliwia dodatkowo transportu pojazdu.

Naczepa niskopodwoziowa

Naczepa niskopodwoziowa, umożliwiająca transport ciągnika siodłowego o wysokości 3,80 m lub sprzętu budowlanego, ładowność naczepy 12 t.

Nasi partnerzy: